Seren halı yıkama 20 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerine halı yıkama,halı overlok bunun gibi hijyenik temizleme hizmetleri sunmaktadır.
Düzenli ve disiplinli çalışmalarımızla bugüne kadar sizlere profesyönel hizmetler sunarak,sizlerin yüzünü güldürebilmenin gururunu yaşamaktayız.Uzun zamandır verdiğimiz hizmetler sonucu müşterilerimizin isteklerini ve işin işleyişini iyice anlayarak,hizmet değerlerimizi daha da kaliteli bir hale getirdik.
Amacımız kıymetli misafirlermizin isteklerini en hızlı ve hijyenik biçimde yerine getirmektir. Sistem nasıl işliyor; Sistemimiz sizlere verilen iletişim numarasını aramanızla devreye giriyor.Sizler bizlere 0212 280 4249 numaralı kurumsal hattımızdan ulaştıktan sonra,halılarınız konusu için yapılacak işlem ve miktarı öğreniyoruz.Daha sonrasında halılarınız,tarafımızca parasız servis yönünden alınarak,yıkamaya doğru yola çıkıyor.Halı yıkama işlemi gerçekleştikten sonra halılarınızın arkasına etiketler yapıştırılarak düzenli bir biçimde araçlara yükleniyor.
Etiket sistemi yardımıyla halılarınızın kaybolma yada çalınma riski olmuyor. Bizler sizlere yıkama evrelerini anlatarak aklınızı karıştırmak yerine,sizlere halınızın güzel kokacağı,hijyenik olacağını ve yıpranmayacağını söylemek isteriz.Misafirlerimizin yüzünün gülmesi,bizleri misal göstermeleri bizler için en büyük kazançtır.
Serenhalı yıkama ile herhangi bir işlem yaptığınızda,memnun kaldığınız takdirde bizleri tanıdıklarınıza önerebilirsiniz.Sizlere vereceğimiz kaliteli hizmetler doğrultusunda,halınızı bizden başkasına emanet etmeyeceksiniz.

istanbul halı yıkama