Battaniye Yıkama

Battaniye yıkama işlemi titizlik gerektiren bir işlemdir.Bu tarz ürünler vücutla direk temas ettiği için alerji yapmayacak organik ürünlerle yıkanması gerekmektedir.Firmamız battaniyelerinizi el değmeden air wash özellikli makinelerde yıkayıp,özel kurutma makinelerinde kurutmaktadır. Her battaniye aynı şekilde yıkanmamaktadır.Uzman kadromuz battaniyelerinizi özelliklerine göre ayırıp,ona göre bir yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.Battaniye yıkama işlemi basit gibi görünse de,hassaslık gerektiren konular arasında yer almaktadır. Bizler için sizin sağlığınız en önde gelmektedir.Bu yüzden firmamızda anti bakteriyel,alerji yapmayan ürünler kullanılmaktadır.

Battaniye yıkama işlemi titizlik gerektiren bir işlemdir.Bu tarz ürünler vücutla direk temas ettiği için alerji yapmayacak organik ürünlerle yıkanması gerekmektedir.Firmamız battaniyelerinizi el değmeden air wash özellikli makinelerde yıkayıp,özel kurutma makinelerinde kurutmaktadır.

Her battaniye aynı şekilde yıkanmamaktadır.Uzman kadromuz battaniyelerinizi özelliklerine göre ayırıp,ona göre bir yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.Battaniye yıkama işlemi basit gibi görünse de,hassaslık gerektiren konular arasında yer almaktadır.

Bizler için sizin sağlığınız en önde gelmektedir.Bu yüzden firmamızda anti bakteriyel,alerji yapmayan ürünler kullanılmaktadır.

istanbul halı yıkama